9D Lloret de mar Hotel L'Azure ****s
Lloret de Mar is ongetwijfeld één van de meest levendige badstad met gezellige bars, terrasjes, winkeltjes, restaurantjes, tapasbars, discotheken enz…aan de Costa Brava. Jong en o...
- Duur
- 9 dagen
- Eerstvolgende
- 22 – 30 september 2026
- Vertrekdata
- 3 te kiezen
- Bestemming
- Spanje
Opstappen kan in
Bureel Rotselaar
Vanaf € 650
p.p.
Kies je vertrekdatum
- 22 – 30 september 2026 dinsdag Boek
- 1 – 9 oktober 2026 donderdag Boek
- 10 – 18 oktober 2026 zaterdag Boek
- Opstappen dicht bij huis
- Niemand moet rijden
Liever telefonisch? +32 16 44 83 11
Vragen over bagage, opstappen of annuleren? Lees de veelgestelde vragen
Ervaren chauffeurs sinds 1988
Geen gedoe met parkeren
Van deur tot deur, in goed gezelschap
De reis
Lloret de Mar is ongetwijfeld één van de meest levendige badstad met gezellige bars, terrasjes, winkeltjes, restaurantjes, tapasbars, discotheken enz…aan de Costa Brava. Jong en oud komt hier aan zijn trekken. Het is gelegen aan een prachtige baai met mooie lange zandstranden en in het oude stadscentrum bevinden zich smalle straatjes, historische gebouwen en kleine pleinen waar het goed vertoeven is. De lange stranden, de mooie baaien en de kristal heldere zee bieden vele mogelijkheden voor een ontspannen strandvakantie of na zonsondergang kan u er proeven van het bruisende nachtleven. Zon, zee en ontspanning wachten er op u ! We verblijven er dan ook nog in het totaal vernieuwd tophotel L’Azure met zijn ruime, uiterst luxueuze kamers en zijn leuk restaurant met zijn uitstekende buffetten ! Een uitstekend hotel op 500m van het strand en op 200m van het oude centrum gelegen.
Het programma
1e en 2 dag: Rotselaar - Lloret de Mar
Vertrek aan ons bureel om 15.00 uur. Via Franse autowegen naar de Spaanse grens en betreffende badplaatsen en hotels voor ontbijt. Kamerverdeling en middagmaal. Kamers pas beschikbaar vanaf 14.00 uur.
3e tot 7e dag: Lloret de Mar
Vrij verblijf in volpension vanaf de eerste dag van aankomst het ontbijt tot de dag van vertrek het ontbijt. Mogelijkheden om uitstappen ter plaatse te boeken of te genieten van het strand, uw verblijfplaats of de faciliteiten in de hotels.
8e en 9e dag: Lloret de Mar - Rotselaar
Kamers ontruimen omstreeks 10.00 uur. En na het vrije middagmaal, vertrek via de Spaanse grens over de Franse autowegen huiswaarts. De nodige stops worden onderweg gehouden, zowel tijdens de heen- als terugreis om u de gelegenheid te geven, de vrije maaltijden te gebruiken.
Inbegrepen
- Vervoer per **** touristclass autocar voorzien van het nodige comfort (nachtexpress)
- 2 Ervaren chauffeurs tijdens de heen- en terugreis
- Volpension in een ruime standaard kamer vanaf het ontbijt de dag van aankomst tot de dag van vertrek het ontbijt
- Water en ¼ wijn inbegrepen tijdens de middag- en avondmaaltijden in de verblijfshotels
- Toeristen taks
Niet inbegrepen
- Maaltijden tijdens de heen- en terugreis
- Rondritten en inkomgelden
- Persoonlijke uitgaven en dranken indien niet inbegrepen
- Annulatie en/of bijstandsverzekering
Het verblijf
HOTEL L’AZURE
C/ Esports S/N – 17310, Lloret de Mar
HOTEL L’AZURE ****(*) superior Lloret de Mar
Hotel L'Azure is een prachtig nieuw hotel gelegen in het hart van Lloret de Mar, op slechts wandelafstand van de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad. Het strand ligt op ongeveer 800m en in de directe omgeving (250m) ligt het oude centrum met zijn smalle straatjes en vele winkeltjes, cafeetjes en barretjes. Dit hotel heeft een volledige make-over, dus gans vernieuwd en waar er aan alles gedacht is voor zowel jong en oud . Je beleeft hier dan ook een fantastische vakantie. De modern ingerichte standaard kamers beschikken over een complete badkamer met douche, wc, haardroger tevens is er ook telefoon, safe, flatscreen tv, Wifi, frigo en airco aanwezig. Tevens beschikt het hotel over twee zwembaden, wellnesscentrum (tegen betaling) met verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en relaxruimte. Fitnessruime (gratis). Maar de ware blikvanger is de spectaculaire skybar met lounge op het dak van het hotel ((18+) met zijn infinity pool. Lekker eten en drinken is erg belangrijk tijdens de vakantie ,geen probleem want in het fraai ingericht buffetrestaurant kan u er genieten van Showcooking en rijkgevulde buffetten met lokale en internationale gerechten. Ontspanning en genieten staan hier centraal !
Alle vertrekdata
22 – 30 september 2026
dinsdag · 9 dagen · reiscode 420 633
Per persoon
€ 675
Kind: € 529
Single: € 216
Opstapplaatsen
- 15:00 Bureel Rotselaar Wingepark 35
1 – 9 oktober 2026
donderdag · 9 dagen · reiscode 420 634
Per persoon
€ 650
Kind: € 516
Single: € 204
Opstapplaatsen
- 15:00 Bureel Rotselaar Wingepark 35
10 – 18 oktober 2026
zaterdag · 9 dagen · reiscode 420 635
Per persoon
€ 650
Kind: € 516
Single: € 204
Opstapplaatsen
- 15:00 Bureel Rotselaar Wingepark 35
Toeslagen
'- Eénpersoonskamer: + € 204,00 (in een tweepersoonskamer toch individueel gebruik)
- Superior kamer: + € 40,00 € p.p.
- Suite kamer: + € 168,00 € p.p.
Kortingen:
Kinderkorting geldend op een dubbel standaard kamer met twee volwassenen.
- Kind (2 tot 12 jaar) = - 134 € ,00 (max 1 per kamer) (met extra slaapbank van 0,90m x 2m) met twee volwassenen)
- 3e Volwassen persoon op een dubbel standaard kamer (21m2) (met extra slaapbank van 0,90m x 2m) met twee volwassenen : - € 67,00
Geen infodagkorting op deze reis
In beeld
Klaar om te vertrekken?
9D Lloret de mar Hotel L'Azure ****s vanaf € 650
Vanaf
€ 650