9d Kroatië - Rovinj (Allerheiligenvakantie)
Rovinj, de blauwe parel aan de Adria, is een van de meest pittoreske mediterrane stadjes. Het oude centrum ligt hoog op een schiereiland, omringd door mooie Venetiaanse huizen…
- Duur
- 9 dagen
- Bestemming
- Kroatië
Opstappen kan in
Bureel Rotselaar
Vanaf € 699
p.p.
Nog niet te boeken
Voor deze reis kan je op dit moment niet online boeken. Laat je gegevens achter, dan verwittigen we je zodra er nieuws is — bijvoorbeeld een nieuwe datum of de prijzen.
Liever bellen? +32 16 44 83 11
- Opstappen dicht bij huis
- Niemand moet rijden
Liever telefonisch? +32 16 44 83 11
Vragen over bagage, opstappen of annuleren? Lees de veelgestelde vragen
Ervaren chauffeurs sinds 1988
Geen gedoe met parkeren
Van deur tot deur, in goed gezelschap
De reis
Rovinj, de blauwe parel aan de Adria, is een van de meest pittoreske mediterrane stadjes. Het oude centrum ligt hoog op een schiereiland, omringd door mooie Venetiaanse huizen met terracotta daken en bekroond met de St. Eufemia kerk uit de 18e eeuw, waarvan de klokkentoren het silhouet van Rovinj bepaalt. De oude stenen straatjes in het centrum nodigen uit tot wandelen en een bezoek aan de schilderachtige galerijtjes en winkeltjes, vol lokale kunst en handgemaakt werk. De Italiaanse invloed is hier sterker dan waar ook in Kroatië. Dat ziet u bijvoorbeeld aan de prachtige cafeetjes en de restaurants, die te vinden zijn van het centrale plein tot aan de haven. U verblijft in het **** hotel “Eden” in Rovinj. Meegaan op deze prachtige reis, is de boodschap!
Het programma
1e en 2e : Rotselaar – Rovinj
Vertrek aan ons bureel om 15.00 uur en via diverse autowegen doorheen België, Duitsland en Oostenrijk naar Slovenië en Kroatië. Aankomst in Rovinj in de late voormiddag. Tijd voor het vrije middagmaal. Kamerverdeling (de kamers zijn beschikbaar vanaf 14.00 uur) en vrije namiddag of bezoek (facultatief) aan onze verblijfplaats met gids.
3e tot 7e dag: Rovinj
Vrij verblijf in halfpension, of mogelijkheid tot het boeken van uitstappen. Deze uitstappen worden ter plaatse geregeld met de plaatselijke gids en zijn vrijblijvend. (Minimum 25 deelnemers)
8e en 9e dag: Rovinj – Rotselaar
Ontruimen van de kamers om 10.00 uur. Verder vrije voormiddag in Rovinj. Na het vrije middagmaal, laden van de bagage en vertrek om 14.00 uur. Via dezelfde weg als bij de heenreis en met de nodige haltes, terug naar België. Er wordt gestopt voor het vrije avondmaal in Oostenrijk en vrij ontbijt in Duitsland. Aankomst voorzien aan ons bureel rond 10.00 uur
FACULTATIEVE UITSTAPPEN (Met gids)
- Rovinj ½ dag (gratis)
- Ganse dag: Pula met het romeins theater en de Brijuni eilanden (boottocht) Prijs: 60,00€ p.p.
- Ganse dag: door het dal van de rivier Mirna met bezoeken aan Grožnjan – Motovun Prijs: 45,00€ p.p.
- Ganse dag: Limsky fjord (boottocht) – Poreč Prijs: 55,00€ p.p.
(dit zijn richtprijzen aangezien we nog geen prijzen voor 2026 bekomen hebben)
Inbegrepen
Half pension vanaf de eerste dag van aankomst het avondmaal tot de dag van vertrek het ontbijt
Nachtexpress per **** touristclass autocar voorzien van het nodige comfort
Bekwame chauffeur(s) heen-en terugreis
24-uren service van één van onze chauffeurs ter plaatse
Toeristentaks
Niet inbegrepen
Maaltijden tijdens heen- en terugreis
Middagmalen
Dranken en persoonlijke uitgaven
Facultatieve uitstappen (zoals in de tekst beschreven + eventuele inkomgelden, boottochten ter plaatse te regelen)
Annulatie en/of reisverzekering
Het verblijf
Hotel Eden
V. Nazora 6, 52210 Rovinj
Het aan het strand gelegen moderne **** hotel Eden biedt voor ieder wat wils ! Het is dichtbij de zee gelegen en op wandelafstand langs een mooie promenade van het stadje Rovinj. Niet alleen de zee en het centrum is dichtbij maar je kan er voor de ultieme verwennerij ook terecht aan het wellness-centrum voor een verfrissende duik in het zwembad, de sauna, het stoom- en bubbelbad. Heerlijk ontspannen tijdens een massage of schoonheidsbehandeling behoort ook tot de mogelijkheden.(facultatief). De comfortabele kamers beschikken over een complete badkamer met bad/douche en wc, airco, wifi, telefoon, tv, minibar, kluisje. In het restaurant worden zowel ‘s morgens als ’s avonds smakelijke Kroatische en Internationale gerechten in buffetvorm geserveerd.
Alle vertrekdata
31 oktober – 8 november 2026
zaterdag · 9 dagen · reiscode 420 651
Per persoon
€ 699
Single: € 180
Opstapplaatsen
- 15:00 Bureel Rotselaar Wingepark 35
Toeslagen
Toeslagen:
- Eénpersoonskamer: + € 180,00 (in een tweepersoonskamer toch individueel gebruik)
Kinderkortingen :
Geldend op een dubbele standaard kamer met twee volwassenen. (Er dient wel rekening gehouden te worden met de ruimte beperking en het comfort)
- Kind (1 tot 7 jaar) - 294,00€
- Kind (8 tot 12 jaar) - 88,00€
- 3e volwassenen - - 58,00€