Boek in maart een dagtrip of een meerdaagse reis en maak kans op een mooie prijs!

Over deze reis

Vertrek

H-Hartkerk Aarschotsesteenweg Tienen

Gouden kruispunt

Rotonde Rotselaar

Leuven station (perron 14)

Tijdens de middagpauze verwelkomen we u in Groot-Bijgaarden voor een Seizoensbuffet Hoofdgerecht naar keuze Dessertenbuffet Drankenbuffet

De namiddag staat in het teken van verwondering en plezier. U krijgt de kans om het Kasteel van Groot-Bijgaarden te verkennen, een prachtig historisch gebouw omgeven door sfeervolle tuinen. Daarna kunt u zich onderdompelen in de magische wereld van Pumkinmania, een wonderlijke pompoenexpo die jong en oud betovert. Gigantische pompoenen, fantasierijke installaties en speelse creaties zorgen voor een unieke ervaring die uitnodigt tot ontdekken, fotograferen en genieten. Laat u verrassen door de creativiteit en de feestelijke sfeer die overal voelbaar is!

1 afreisdata
Datum Aantal dagen Prijs vanaf
vrijdag 30 oktober
Nog 43 plaatsen
1 dagen € 79,-

Welkom op onze vernieuwde website!

Beste klant

Welkom op onze vernieuwde website. We zijn verheugd om u van dienst te zijn via ons nieuwe online boekingsysteem. 

Mochten er zich problemen voordoen met het boeken, aarzel niet om ons te contacteren. Ook voor speciale wensen kan u steeds bij ons terecht via onderstaande gegevens.

We kijken ernaar uit om u te verwelkomen op één van onze dagtrips of meerdaagse reizen.

Team Lindencars