Boek in maart een dagtrip of een meerdaagse reis en maak kans op een mooie prijs!

2d Grevenmacher

2 dagen
Vanaf 335,-
18 juli

Inbegrepen in deze reis

Vervoer per **** touristclass autocar voorzien van het nodige comfort

Bekwame chauffeur en reisleider

Reis op basis van volpension vanaf de eerste dag avondmaal tot de laatste dag middagmaal

Inkomgelden :

Vitarium met degustatie kazen

Caves Wellenstein

Boottocht Moezel

De vermelde rondritten in het programma

2d Grevenmacher

Over deze reis

Lekker dichtbij, prachtige natuur met een heuvelachtig landschap, bijzondere bezienswaardigheden en een toch niet zo onbekend wijngebied zijn de kenmerken van deze reis. Vergeten we dan ook de Romeinse stad Trier en Grevenmacher niet. We verblijven in het **** hotel Simon’s Plaza waar gezelligheid troef is. Een genieters reisje tussen het Groot Hertogdom Luxemburg en Duitsland.

Programma

1e dag: St-Joris-Winge – Grevenmacher

Vertrek om 06.30 uur. Het weekend start met een bezoek aan één van de modernste Europese zuivelfabrieken, gelegen in het centrum van het Groothertogdom Luxemburg. Hier ontdek je alles over melk en zuivelproducten, terwijl je langs 45 interactieve stations wordt geleid. Na deze verfrissende reis door de natuur volgt een degustatie van een kaasplateau. Na dit bezoek zetten we onze weg verder langs een Amerikaanse militaire begraafplaats, waar we even halt houden voor een kort bezoek. Daarna belanden we in de Moezelvallei, waar we een bezoek brengen aan het wijnhuis Caves de Wellenstein, opgericht in 1930 en vandaag de grootste vestiging van Domaines Vinsmoselle, waarvan 240 wijnhuizen deel uitmaken. Van hieruit gebeuren de wereldwijde verzendingen van de Vinsmoselle-wijnen. Wij brengen er een bezoek. Het wordt stilaan tijd om ons hotel op te zoeken, in te checken, het avondmaal te gebruiken en er te overnachten.

2e dag: Grevenmacher – Trier – St-Joris-Winge

Na het ontbijt laden we de valiezen en maken we met onze autocar een aangename rit naar Trier. En wat is een betere manier om de Moezel te ontdekken dan tijdens een onvergetelijke boottocht? We gaan aan boord voor een panoramische rondvaart. Het middagmaal nemen we nadien in het centrum. Vervolgens ontdekt u de stad op eigen houtje of gaat u mee met onze gids voor een verkenning van de verschillende bezienswaardigheden, zoals de Porta Nigra, de Constantijnbasiliek en de vele andere middeleeuwse monumenten. Na nog wat vrije tijd keren we terug huiswaarts. Thuiskomst is voorzien rond 20.30 uur.

Accommodatie

Simon's Plaza

Simon’s Plaza

In het **** Hotel Simon’s Plaza wordt u op een hartelijke manier ontvangen. Het beschikt over modern ingerichte kamers voorzien van satelliet-tv, minibar, airconditioning en parketvloeren en gratis internet. De badkamers zijn voorzien van een inloopdouche, een handdoekverwarmer en een make-upspiegel. In het restaurant worden eigentijdse en lekkere maaltijden klaar gemaakt. ’s Morgens een rijkelijke ontbijt en ‘s avonds wordt er een 3-gangen menu geserveerd.
Wens je na het eten gebruik te maken van de fitnessruimte of liever een glaasje aan de bar te drinken geen probleem. Een leuk hotel om te verblijven !

Inbegrepen

Vervoer per **** touristclass autocar voorzien van het nodige comfort

Bekwame chauffeur en reisleider

Reis op basis van volpension vanaf de eerste dag avondmaal tot de laatste dag middagmaal

Inkomgelden :

Vitarium met degustatie kazen

Caves Wellenstein

Boottocht Moezel

De vermelde rondritten in het programma

Niet inbegrepen

Middagmaal 1ste dag

Dranken en persoonlijke uitgaven

Inkomgelden tenzij niet inbegrepen in programma

Annulatie en/of bijstandsverzekering

Toeslagen

Eénpersoonskamer: + 45,00 €

1 afreisdata
Datum Aantal dagen Prijs vanaf
zaterdag 18 juli tot zondag 19 juli
Nog 42 plaatsen
2 dagen €335,-
Opstapplaats Tijd
Bureel Rotselaar 06:30